Dňa 25.2.2017 sa uskutočnil prvý ročník Zemplínskeho pohára v mŕtvom ťahu v kultúrnom dome v Sečoviach.

Výsledky:

ZEMPLÍNSKY POHÁR V MŔVOM ŤAHU 2017
ŽENY  (RAW)
MenoOddielHmot.vekVEK.ŤAHVýkonReshel OPENVEK.
PriezviskoKoef.1234.Reshel.B
1. Jana VAŠKOVÁBardejov81,0221,00195,0205,0215,0205,0305,04305,04
2. Kristína HUTTOVÁBratislava83,5241,00190,0200,0205,0200,0293,20293,20
3. Eniko TOTHKomárno69,2181,00120,0130,0140,0142,5140,0226,10226,10
4. Soňa ZBREHOVÁBardejov68,6181,00120,0130,0137,5140,0137,5223,16223,16
5. Barbara VARGAKomárno64,6201,00115,0120,0127,5127,5215,48215,48
6. Miriama JALČOVÁBardejov59,2241,00110,0115,0115,0110,0198,22198,22
7. Edit ILLÉSHeaven/HU74,4451,00110,0120,0130,0120,0185,88185,88
DORASTENCI  (RAW)
1 Dominik MINARIKSečovce70,6171,08180,0195,0205,0205,0243,13262,58
2 Ján VELGOSBardejov115,7151,18220,0240,0250,0250,0217,75256,95
3 Peter BODOLAIHeaven/ HU97,0171,08240,0255,0265,0255,0236,39255,30
4 Michal ČUJJamník61,6171,08140,0150,0160,0160,0219,36236,91
5 HUBA HablicsekVeszprém55,0191,04125,0137,5145,0137,5225,78234,81
6 Adam JAKUBEKKomárno96,8151,18195,0205,0210,0210,0194,88229,96
7 Štefan LEHOCKÝDetva62,9151,18125,0145,0155,0145,0193,72228,59
8 Samuel ROSKOŠVranov89,2191,04180,0200,0225,0230,0225,0219,15227,92
9 Michal JANČÁRJamník91,2151,18190,0200,0200,0200,0192,00226,56
10 Jakub ČONTOŠVranov91,4191,04170,0190,0210,0190,0182,02189,30
11 Martin SZILAGYIMoldava68,8151,18110,0120,0130,0130,0157,95186,38
12 Robert SEMANSečovce88,6171,08150,0165,0175,0175,0171,33185,03
JUNIORI (RAW)
1. Dávid MARUSINECKomárno97,5221,01295,0305,0305,0305,0282,13284,95
2. Dominik GREGATrebišov89,2211,02250,0270,0270,0270,0262,98268,24
3. Tamás MOLNÁRMezok./HU76,1221,01220,0230,0237,5237,5261,96264,58
4. Jozef GREGAEast Side79,2231,00230,0240,0250,0240,0255,12255,12
5. Marián TÓTHSečovce69,6211,02180,0190,0200,0200,0240,40245,21
6. Orbán GERGELYVeszprém99,5211,02240,0260,0270,0260,0238,42243,19
7. Peter PALENČÁRHumenné92,6211,02240,0250,0250,0240,0228,24232,80
8. Vilo DOLINSKÝBeňadiková91,5221,01210,0220,0232,5232,5222,74224,96
9. Milan VYSOKÝAlbinov91,0221,01220,0230,0235,0230,0221,03223,24
10. Marek GOROĽŠK Chosi85,3201,03190,0200,0210,0210,0210,84217,17
11. Adam SOBEKŠK Chosi98,2211,02220,0230,0230,0230,0211,83216,07
12. Vladimír ŠVIGÁRŠK Chosi113,9231,00220,0230,0245,0230,0201,25201,25
14. Lukáš HRIŽŠK Chosi87,7221,01170,0180,0200,0200,0197,00198,97
15. Ján TOMČÁKSečovce79,6221,01160,0175,0185,0175,0185,50187,36
MASTERS 1 (RAW)
1. Ákos LEHOTKAIKomárno118,5411,005275,0285,0295,0295,0255,47256,75
2. Norbert HABLICSEKVeszprém99,5431,028230,0250,0265,0250,0229,00235,41
3. Ľubomír TRSTENSKÝBeňadiková109,1421,014235,0240,0x240,0212,88215,86
MASTERS 2 (RAW)
1. Milan MIKULČÍKDetva66,9591,350165,0177,5182,5182,5227,40306,98
2. Peter HERÁKNové M.N.V.88,3561,273210,0220,0225,0225,0220,73280,98
3. Jaroslav ŠOLCKošice108,3591,350190,0200,0210,0210,0186,69252,03
4. Tibor ZVADAKošice80,9581,322150,0160,0170,0160,0167,04220,83
MASTERS 3 (RAW)
1. Zoltán JURKOSečovce83,5771,980110,0125,0135,0135,0137,57272,38
2. Stanislav JURČIŠINKošice109,9701,700145,0160,0175,0175,0154,88263,29
MUŽI OPEN (EQ)
1. Dávid BENDÍKGiraltovce97,4241,000250,0260,0275,0275,0254,38254,38
2 Marko RUDYStropkov74,6201,000205,0220,0227,5220,0247,28247,28
3 Ivan LAZORHenckovce103,0251,000230,0240,0245,0240,0216,96216,96
4 Lukáš BODNÁRStropkov55,4171,000120,0120,0120,0120,0194,04194,04
ŽENY  (EQ)
1. Kritína HUTTOVÁBratislava83,5241,00170,0180,0190,0190,0278,54278,54
MUŽI OPEN (RAW)
1 Vojtech BALÁZSRožňava130,5371,000280,0300,0320,0320,0272,32272,32
2 Marek LIPTÁKBratislava131,6381,000300,0310,0320,0320,0272,00272,00
3 Zoltan FARKAŠRožňava101,7281,000270,0285,0295,0295,0268,16268,16
4 Štefan FAZEKAŠTrebišov90,8241,000240,0255,0265,0265,0255,20255,20
5 Michal BURANSKÝVráble67,4361,000185,0200,0210,0200,0247,40247,40
6 Róbert BLACHAŠK Chosi122,4271,000260,0275,0285,0285,0245,39245,39
7 Marek KÉRICífer79,5241,000227,5227,5232,5227,5241,15241,15
8 Oliver JACKANINPrešov94.1241,000230,0245,0252,5252,5237,86237,86
9 Peter BODOLAIHeaven/ HU97,0171,00240,0255,0265,0255,0236,39236,39
10 Miloš KOČIŠŠtítnik88,5261,000220,0230,0240,0230,0225,17225,17
11 Martin SZILAGYIMoldava92,8391,000200,0220,0235,0235,0223,25223,25
12 Blaskó SZABOLCSKemen./HU159,0281,000250,0260,0270,0270,0222,48222,48
13 Dávid DULAGoncz/HU89,0271,000225,0225,0227,5227,5222,04222,04
14 Tomáš IZÁKVráble100,1291,000210,0225,0240,0240,0219,60219,60
15 Bernárth LEVENTEHeaven/ HU102,0241,000200,0220,0242,5220,0199,98199,98
16 Stanislav SABOStaré116,7321,000200,0215,0225,0225,0195,53195,53
17 Peter KOKELESMoldava70,4271,000140,0150,0165,0165,0195,03195,03