V sobotu 21. a 22.apríla sa v Zemnom uskutočnia po prvý krát Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke.

PROPOZÍCIE TLAK>>>  nominácia tlak k 15.4   HARMONOGRAM>>

 
Majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke, Zemné
MUŽI – EQ
                         Kat 56
1. Michal TAMAŠKOVIČHurbanovoOPEN
                         Kat 60
    
                         Kat 67,5
1. Jakub MIKULAKomárnoJUN
2. Daniel JURČBardejovDOR
3. Daniel TKÁČBardejovDOR
                         Kat 75
1. Róbert PAŇKOBardejovOPEN
2. Peter SURZENPrešovOPEN
3. Igor KUCIRKAGiraltovceDOR
4. Filip STANKOKomárnoJUN
                         Kat 82,5
1. Slavomír TOMKORožňava-TornaľaOPEN
2. Marián KAMENSKÝLučenecOPEN
3. Matej KOVÁČJamníkJUN
4. Peter PARTILAGiraltovceJUN
5. Marek PARTILAGiraltovceJUN
6. Peter GAŽOKomárnoDOR
7. Dominik DOMEKomárnoDOR
8. Miroslav ČABALučenecDOR
9. Matúš DEMČÁKJamníkDOR
10. Gergo VAKARCSMátra Se Gyongos /HUN/DOR
11. Jobbagy István LászloGruber GymM50/59
                         Kat 90
1. Ján MATEJBardejovOPEN
2. Vladimír URBANKomárnoOPEN
3. Patrik PECIARKomárnoOPEN
4. Michal ANDRAŠČÍKHerkules RožňavaOPEN
5. Tomáš BUGÁŇKomárnoJUN
6. Zóltan FARKAŠRožňava-TornaľaJUN
7. Róbert MIGAĽSečovceJUN
8. Dávid MESZÁROSMiškolc / HUNJUN
9. Ákos OLAHMiškolc / HUNJUN
10. Károly SZABÓMátra Se Gyongos /HUN/JUN
11. Daniel EGEIMátra Se Gyongos/HUN/JUN
12. Patrik TRIBUSBardejovDOR
13 Jakub VELGOSBardejovDOR
14. Jakub SLIVABardejovDOR
15. Róbert ŠMELKODobšináDOR
16. Tomáš KRÍŽSvidníkDOR
17. Zsolt MÁKMátra Se Gyongos /HUN/DOR
18. Michal ČERVINKAJamníkM50/59
19. Vitalij VRÁBELJamníkM50/59
20. Jozef VOLGYÁKVolg.RožňavaM60/69
                         Kat 100
1. Zsolt VAJDARožňava-TornaľaOPEN
2. Roman SZANYIDrienovecOPEN
3. Štefan REMIAŠDrienovecOPEN
4. Marek BIROŠBardejovOPEN
5. Michal LIŠKADOR
6. Michal FERENCHerkules RožňavaJUN
7. Lukáš SABOLStrážskeJUN
8. Patrik MASÁRKomárnoDOR
9. Lukáš MICHALKOSvidníkDOR
10. Gabriel GREGAGiraltovceDOR
11. Richárd BURAIMátra Se Gyongos /HUN/DOR
12. Jozef MATEJBardejovM50/59
                         Kat 110
1. Róland KEREKEŠHerkules RožňavaOPEN
2. Róbert SZABÓRožňava-TornaľaOPEN
3. Vladimír FLIMELNitraOPEN
4. Miroslav DRUGDALučenecJUN
5. Filp PUTNOCKÝDobšináJUN
6. Lukáš MASÁRNItraJUN
7. Matúš ČORBAGiraltovceJUN
8. Gábor KATONAMátra Se Gyongos /HUN/JUN
9. Erik JAŠKANIČGiraltovceDOR
10. Fodor NÁNDORSzeksárd HUNDOR
11. Klement FEKETEHerkules RožňavaM50/59
12. Tamás BRAUNERMátra Se Gyongos /HUN/M40/49
13. Lászlo KASSAGruber Se/HUN/M
14. Stanislav JURČIŠINKošiceM60/69
                         Kat 125
1. Daniel KURILABardejovOPEN
2. Sándor VOROSKomárnoOPEN
3. Marek KEREKEŠHerkules RožňavaOPEN
4. Štefan ELEKHerkules RožňavaOPEN
5. Michal ČORBAHerkules RožňavaOPEN
6. Peter MLYNARČÍKLučenecOPEN
7. Benjamin BODNAŔMátra Se Gyongos /HUN/JUN
8. Peter HUDOSILučenecJUN
9. László TAMÁSMátra Se Gyongos /HUN/JUN
10. Richard SZANYIDrienovecDOR
11. Peter HODOSIJUN
11. Peter SZABORožňava-TornaľaM40/49
12. Ľuboš TYLIŠČÁKBardejovM40/49
13. László KOLOZSVÁRIMátra Se Gyongos /HUN/M40/49
14. Jozef PETERKomárnoM60/69
                         Kat 140
1. Róbert BAŠTYURRožňava-TornaľaOPEN
2. Jozef SAKSADrienovecOPEN
3. Ľuboslav VELGOSBardejovOPEN
4. Marek PIVOVARNÍKBardejovOPEN
5. Ján OROSZZemnéM40/49
                   Kat 140 +
1. Milan SULANLučenecOPEN
    
ŽENY – EQ
              Kat 56
1. Terézia MILÁBardejovOPEN
2. Lucia FEČOVÁGiraltovceDOR
3. Lucia FEČOVÁGiraltovceDOR
4. Patrícia KURILOVÁJamníkDOR
                           Kat 60
1. Dagmar LIPTÁKOVÁBardejovOPEN
                         Kat 67,5
1. Monika PUZDEROVÁBardejovJUN
                         Kat 75
1. Júlia KOSTUROVÁBardejovJUN
2. Marta VOROSOVÁKomárnoM40/49
MUŽI – RAW
                         Kat 52
1.   Laszlo Zsolt ISTVANPower Station Se/HUN/DOR
                         Kat 60
1. Marek VADKERTIZemnéDOR
2. Dominik KAMIDRAGiraltovceDOR
3. Tomáš DANISKomárnoDOR
                         Kat 67,5
1. Kristián KAISERPower Station HUNOPEN
2. Avzi ZECIRIKDS Majevica SRBOPEN
3. Marián HLUZINZemnéJUN
4. Peter LEHOCKÝ Detva DOR 
5. Vladimír MOZOĽADetvaDOR
6. Zoltán KARHUTPower Station Se/HUN/DOR
7. Milan MIKULČÍKDetvaM50/59
8. Iśtvan TOTHPower Station HUNM50/59
                         Kat 75
1. Peter HALAJDetvaOPEN
2. Imrich VARGADrienovecOPEN
3. Viktor KISSPower Station HUNOPEN
4. Tomáš GAZDÍKDobšináOPEN
5.  Mário KOSTURABardejovJUN
6. Ján BUDZIAKBardejovJUN
7. Mandic MLADENTopola SRBJUN
8. Miroslav ĎURIŠBačka Petrovec/SRB/JUN
9. Igor HANOKomárnoDOR
10.  Pavol HVIŠČGiraltovceDOR
11. Csaba KOCSISKomárnoDOR
12. Preradov GORANMajevica SRBDOR
13. László KOTORMANBalázsi Se/HUN/M
14. Frantíšek OSZIKomárnoM50/59
                         Kat 82,5
1. Slavomír TOMKORožňava-TornaľaOPEN
2. Juraj HUDECNitraOPEN
3. Marek KOŽÁRJamníkOPEN
4. Istvan JUHÁSZMosonmagyaróvarOPEN
5. Patrik STANKOHurbanovo
6. Peter LEHOCKÝDetvaM40/49
7. Radovan ČINČURAKošolnáJUN
8. Alexander MARKOVIČKomárnoJUN
9. Stanisavljevic NEMANJATopola /SRBJUN
10. Michal Pavel BOHUŠBačka Petrovec/SRB/DOR
                         Kat 90
1. Tomáš LEPIEŠDetvaOPEN
2. Ladislav TAKAČDrienovecOPEN
3. Roman PLAČKODobšináOPEN
4. Akos GALYASPower Station HUNOPEN
5. Andrej ŠIRKARožňavaOPEN
6. Jozef KOVÁCSBalatoalmádiOPEN
7. Marek FEDKOZemnéOPEN
8.  Zoltán FARKAŠRožňava-TornaľaJUN
9. Pavoltd class= 17color:#000000; GAŠPARNitraJUN
10. Dominik KORŠINSKÝHerkules RožňavaDOR
11. Arnold GAVAJStrážskeDOR
12. Tam NGUYENLučenecM40/49
13. Ivan MRENATrenčínM40/49
14. Marián ŽUPAKošiceM60/69
                         Kat 100
1. Peter KVAČANRožňav-TornaľaOPEN
2. Róbert SVANCZÁRKomárnoOPEN
3. Zsolt HETYÉSIVeszpremOPEN
4. Frantíšek VAJZERHurbanovoOPEN
5. Szuder KÁROLYEsztergomOPEN
6. Maroš ZAGIBAHerkules RožňavaOPEN
7. Marek NAMEŠPETRAPrešovOPEN
8. Zsolt VAJDARožňava-TornaľaOPEN
9. Frantíšek JUHÁSZDrienovecOPEN
10. Štefan REMIAŠDrienovecOPEN
11. Jan MEGAHerkul/SRB/OPEN
12. Ladislav KOLLÁRZemnéOPEN
13. Gavrilo GAVRILOVBacska PetrovecOPEN
14. Ondrej DOMENové ZámkyM50/59
15. Juraj DZIMASKomárnoM50/59
16. Lászlo BUGYISzolnokM40/49
17. Ján STRIGÁČHerkules Rožňava
18. Imrich ČINČURAKošolnáM50/59
19. Andrej POLONIJamníkM50/59
20. Maté SZABOKomárnoJUN
21. Lajos SALLAIMosonmagyaróvárJUN
22. Dávid OLÁHKomárnoJUN
23. Lukáš SABOLStrážskeJUN
24. Michal LIŠKALučenecDOR
                         Kat 110
1. Róbert SZABÓRožňava-TornaľaOPEN
2. Vladimír FLIMELNitraOPEN
3. Ondrej HUDÁKHerkules RožňavaOPEN
4. Konrád KRISZTIÁNKomáromJUN
5. Lukáš MASÁRNitraJUN
6. Adam KEKELÁKKošolnáDOR
7. Pavol MIKULAJJamníkDOR
8. Peter SUPÁKZemnéDOR
9. Vladimír MRAVIKBačka Petrovec/SRB/DOR
10. Peter SUPÁKZemnéDOR
11. Vojtech LAZOKRožňava-TornaľaM40/49
12. Andre JANKOFitness center Érd HUNM40/49
13. Marián HRABOVSKÝZemnéM4049
14. László KASSAGruber Gym /HUN/M
15. Stanislav JURČIŠINKošiceM60/69
                         Kat 125
1. Ján HUBAJRožňava-TornaľaOPEN
2. Dušan GÁBORZemnéOPEN
3. Ladislav VALKAYDrienovecOPEN
5. color: #000000Miklos MIHAJLOVICTopola SRBOPEN
6. Igor LAKATOŠZemnéOPEN
7. Norbert SZIGETIPower Station HUNJUN
8. Frantíšek HREHAGiraltovceJUN
9. Sandor BABOCSIKBalászi se HUNM40/49
10. Jozef BARTKONitraM40/49
11. Jozef PETERKomárnoM50/59
12. Frantíšek MAKRANSKÝRožňava-TornaľaM50/59
13. Pe/tdter SZABÓRožňava-TornaľaM40/49
14. Gabriel OLÁHKomárno
15. Ján PAVLINYBačka Petrovec/SRB/M40/49
                         Kat 140
1. Róbert BAŠTYURRožňava-TornaľaOPEN
2. Erik SUSZTAYLučenecOPEN
3. Boris FABIÁNZemnéOPEN
4. Marek PIVOVARNÍKBardejovOPEN
5.  Lászlo MÉSZAROSMiškolc /HUN/OPEN
6. Igor LAKATOŠZemnéOPEN
7. Ján OROSZZemnéM40/49
          Kat 140+
1. Marián BOMBALALučenecOPEN
2. János KAJDIBalatonalmádiOPEN
 3. Ozor SZABOPower Station HUNM40/49
ŽENY – RAW
                         Kat 48
 1. Katalin MEZEI Power Station HUN OPEN 
                    Kat 52
1. Szilvia KAISERPower Station HUNOPEN
                         Kat 56
1. Domonika HOJSÍKOVÁTrenčínJUN
2. Miroslava NAGAJDOVÁZemnéspan style=font face=font-size:14;DOR
3.  Patrícia KURILOVÁJamníkDOR
                         Kat 60
1. Martina NAMEŠPETROVÁPrešovOPEN
                         Kat 67,5
 1. Mária KAVUĽOVÁ Bardejov JUN 
                         Kat 90
 1. Katarína MURANČÁNOVÁ Lučenec OPEN