top10 baner

V piatok 12. februára 2016 sa uskutočnil v mestskej športovej hale Galavečer – športovo spoločenské podujatie. Po slávnostnom zahájení v úvode programu bola medzinárodná súťaž v mŕtvom ťahu TOP 10 ktorá bola finančne dotovaná. Súťaže sa zúčastnilo 10 pretekárov, päť žien a päť mužov z Ukrainy, Poľska, Českej republiky a Slovenska. Víťazkou žien sa stala Jana Vašková zo Slovenska výkonom 215 kg, 329,8 bodov a mužov Jiří Tkadlčík Česká republika výkonom 335 kg, 298,5 bodov.  V ďalšom čítaj ďalej>>>          VÝSLEDKY>>>  Športovci SAST 2015>>>

V Ďalšom programe bolo dekorovaných 10 najúspešnejších športovcov SAST a tri kolektívy za rok 2015.

Absolútnou víťazkou ankety športovec SAST 2015 sa stala Jana Vašková z KSTaK Matej Bardejov. Najúspešnejším klubom je KSTaK Matej Bardejov s počtom bodov 3834 pred KST Spojená škola Sečovce 1997 bodov a PWL Liptov Beňadiková 976 bodov.

Za aktívnu dlhoročnú športovú činnosť a rozvoj silového trojboja na Slovensku boli uvedení so siene slávy SAST, Jozef Volgyák, Rožňava a Zóltan Jurko, Sešovce.

Záver programu patril známej hudobnej skupine „Kandráčovci“ ktorá svojím vystúpením zabávala početné publikum. Po ukončení Galavečera bola pre pozvaných hostí pripravená v Hoteli Bardejov Slávnostná recepcia.

altalt

alt

altalt